Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kaykay, Paten ve Scooter Yarışları

Haziran 26, 2021 @ 10:00 am - 7:00 pm

YARIŞMA ÖDÜLLERİ

Tüm kategorilerde dereceye giren

İlk 4 Kişiye BİSİKLET

5, 6, 7, 8, 9 ve 10. Kişiye ÇANTA VE SULUK

Not: Yarışmaya katılım sağlayan herkese TİŞÖRT, ŞAPKA, HATIRA MADALYASI ve KUMANYA verilecektir.

Dupnisa Mağarası

BAŞVURU ŞARTLARI

– Halka açık gerçekleştireceğimiz Kaykay, Paten ve Scooter Yarışları sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde tertip edilecektir.

– Kaskla katılım zorunludur.

– Paten Yarışı, halka açık bir yarış etkinliği olduğu için tüm kategorilerde yarışmacıların 3x patenle (tekerlek boyu 84 mm üstü olan paten) katılmak yasaktır. Tespit edilmesi halinde yarışmacı diskalifiye edilecektir.

Hobbit Evleri – Ormanya

– Yarışma Komitesi tarafından  Kaykay, Paten ve Scooter Yarışlarında her kategori için minimum katılım 20, maksimum 100 kişi olarak belirlenmiştir. Başvuru sayısı 20’nin altında olan kategorilerde yarışlar gerçekleştirilmeyebilir.

– Yarışma Komitesi tarafından katılımın az olduğu kategorilerde gerektiğinde kız ve erkek kategorilerinde birleştirme yapılabilir; ancak birleştirilen kategorilerde derece yapan ilk 2 erkek ile ilk 2 kız yarışmacılara Bisiklet Ödülü verilir.

– Yarışma Komitesi tarafından katılımın yoğun olduğu kategorilerdeki yarışmalar gerektiğinde ikiye bölünerek gerçekleştirilebilir.

– Yarışma Komitesi, katılımın az olduğu aynı cinsiyetteki kategorileri gerekli görüldüğü takdirde bir alt ya da bir üst yaş grubuyla birleştirebilir.

– Bir yarışmacı, istediği tüm kategorilerdeki yarışa katılabilir. Ancak her kategori için ayrı kayıt yaptırması ve başvurduğu kategoriye ait yarışma tişörtü ve numarası alması gerekmektedir.

Detaylar

Tarih:
Haziran 26, 2021
Saat:
10:00 am - 7:00 pm
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , ,
View Etkinlik Website

Organizatör

Pendik Belediyesi
View Organizatör Website

Mekan

Pendik
Çamlık Mahallesi, Yahya Kemal Beyatlı Caddesi
İstanbul, 34890 Türkiye
+ Google Haritalar
View Mekan Website