Matölyem Parti Evi

Butik tatlar atölyesi

0 227

Davetli olduğum açılışa ben de fotoğraf makinamı alarak icabet ettim. Süsleme balon renk uyumuna hayranlığımızı gizlemek haksızlık olurdu belirtmeden geçemeyeceğim. Dış süslemesini geçip salona girdiğimde ise sol tarafta duran büyük sunum masasının üzerinde hazırlanmış bol malzemeli yiyecek çeşitleriyle göz banyomu tamamlamış, mide bayramına geçeceğimiz zamanı iple çeker oldum:)

 

 

İç dekorasyonunun göz okşadığı zarif ve uyumlu bir mekan, işletme sahibesi Miraçe Hanımdan sonradan öğrendim ki: tüm dekorasyon ve düzenlemeler ablası Gökçe Hanım ile birlikte kendi tasarımlarıymış.

 

Güzel olanı bulmak için önce çevremi iyi tanımam ve gezdiğim yerlerde fotoğraf ve video çekerek sizlere bu yerler için bir nebze ön fikir verebilmek hedeflerim arasındadır.

Şenol Ürek Gezgin Belgeselci

İşletme sahibesi Miraçe Hanımın en büyük destekçisi kuşkusuz sevgili annesi Hanım, bütün tuzlular annesinin elinden çıkıyormuş. tatlıları da Miraçe Hanım hazırlıyormuş.

Kokteyle geçtiğimiz saatler lezzetin doruk yaptığı anlardı, naçizane biraz gurme olmam sebebiyle bu kadar çeşidin ortasında yine de, özenle hazırlanmış her bir çeşidin ayrı ayrı tadına vardım, Bu sevimli işletmeye işlerinde açıklık ve başarılar dilerken bir teşekkür niteliğinde o gün keyifle çektiğim fotoğraflardan birini poster tasarlayarak hediye ettim. Pendik’e yolunuz düşerse veya bir organizasyona ihtiyaç duyduğunuzda kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.